Цілюща сила природи в санаторії «Поділля»

санаторії «ПоділляДуже часто в круговерті життя, ми забуваємо про найцінніший скарб, дарований нам природою — здоров’я. Ми багато працюємо, погано харчуємось і майже не відпочиваємо. Все це призводить до серйозних проблем, які рано чи пізно проявляться. Звісно, найкраще лікування — то профілактика. Або лікування, яке можна поєднати з приємними процедурами та відпочинком. Ідеальним варіантом, для того, щоб поправити фізичне та емоційне здоров’я є відпочинок у лікувально-оздоровчому закладі. Санаторій «Поділля» є одним з найкращих санаторіїв країни. Цілюща сила природи, професіоналізм та передові технології стали візитівкою цього закладу. Знаходиться він в невеличкому місті Хмільник на Вінниччині. Недалеко протікає річка Південний Буг, а розкішні ліси насичують повітря чистотою та свіжістю. Саме місто і санаторій знаходяться в природній улоговині, яка зумовлює теплий та помірний клімат.

Одним із основних напрямків цього лікувального закладу є радонотерапія та грязелікування. Підземні води з родовища, яке було відкрите ще в 1970 році, мають підтверджені цілющі властивості і широко використовуються в процедурах санаторію. Окрім цього, для пацієнтів та відпочиваючих доступні різноманітні фізіотерапевтичні методики, такі як радонові та сухі ванни, лазеро та світлотерапія та багато інших унікальних методів лікування.

На базі санаторію, працюють досвідчені лікарі та навіть, кандидати медичних наук. Вони зможуть правильно діагностувати ваші захворювання, та підібрати дієву терапію і дієтичне харчування.

В «Поділлі» на вас чекають комфортні номери на будь-який смак та можливості.

Номери люкс, стандарт та економ, мають усе необхідне для повноцінного відпочинку. До того ж, вам не прийдеться нудьгувати, проводячи цілий день у кімнаті. На території закладу створені всі умови для того, щоб ви покращили не тільки фізичне здоров’я, але свій емоційний стан. Тут працює бібліотека, кінотеатр, танцювальна зала. Унікальний зимовий сад порадує яскравими барвами навіть в похмурий, холодний день.

За бажанням, в вільний від процедур час, відпочиваючі можуть поїхати на цікаві екскурсії визначними місцями регіону.

Тож, разом з якісним лікуванням, цілющими процедурами та уважним ставленням, ви отримаєте незабутні емоції та враження.

Дізнатись більше про санаторій «Поділля» можна на сайті http://radon.com.ua/uk/

Новостной портал

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × 5 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: